Poznaj opinie Inwestorów

O prelegentach zespołu Droga do Bogactwa

Od 8 lat inwestuje w nieruchomości. Książka Damiana Kleczewskiego, podaje proste i praktyczne kroki zarówno dla tych, którzy dopiero wchodzą do branży nieruchomości, jak i dla tych z nas, którzy w tej branży siedzą już dłużej.

Andrzej Burzyński

Inwestor, coach, KOAH

Książka Damiana „Skuteczne sposoby inwestowania w nieruchomości” to zbiór bardzo praktycznych porad dotyczących przeprowadzania inwestycji w nieruchomości. Wiele z nich jest na co dzień wykorzystywanych przez zawodowych inwestorów.

Bartosz Nosiadek

Inwestor

Uczestniczyłem w szkoleniu „Inwestuj w nieruchomości 101” w 2010 roku. Byłem wtedy aspirującym inwestorem. Ela i Mariusz jako inwestorzy-praktycy podzielili się na szkoleniu swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu inwestycji w nieruchomości stałe oraz grunty rolne. Był to bardzo dobrze zainwestowany czas i pieniądze.Szczególnie zainteresował mnie temat gruntów i poszczególnych etapów jakie grunt przechodzi aż trafi do odbiorcy końcowego np. dewelopera.

Obecnie, mogę pochwalić się inwestycjami zarówno w mieszkania pod wynajem, grunty oraz spółki. Uważam, że oprócz dużej dawki wiedzy na szkoleniu, dużą zaletą jest możliwość poznania ludzi o tych samych zainteresowaniach i nawiązania kontaktów wśród uczestników szkolenia. Gorąco polecam.

Wiktor

Inwestor

Swoją przygodę z tematyką inwestowania rozpocząłem od Kontestacji. Słuchałem Damiana Kleczewskiego, który niesamowicie opowiadał o mieszkaniach. Później trafiłem na audycje Mariusza Matrejka, który przekonywał że na inwestowaniu w grunty można również zarobić. Wtedy nie sądziłem, że inwestowanie może być bliższe niż myślę.

Dzisiaj znam Mariusza osobiście, jestem wiceliderem poznańskiego klubu GIC. Na co dzień mam okazję pracować i być w ciągłym kontakcie z Pawłem Albrechtem, Mikołajem Roszakiem. Jeśli mam jakiś problem nie krępuję się z nimi skontaktować. Numer Damiana mam również w swoim telefonie.

Wiedza jaką ci faceci operują jest niesamowita. Ktoś mądry powiedział kiedyś abyśmy uczyli się od najlepszych. Właśnie dlatego współtworzę poznański klub, uczestniczę w programach szkoleniowych Drogi do Bogactwa i coraz śmielej przeprowadzam swoje inwestycję.

Zbigniew Stanisławski

Inwestor, wicelider poznańskiego oddziału GIC

Miałem przyjemność spotkać Mariusza na spotkaniu Klubu Inwestora w połowie 2013 roku i od razu wiedziałem, że jest osobą z którą będę współpracować. Mariusz jest człowiekiem, który chętnie dzieli się swoją wiedzą oraz pozytywną energią wpływa na całe otoczenie – w ten sposób zaraził mnie pasją do nieruchomości oraz inwestowania na tym rynku.

Od tamtego czasu traktuję go niczym mentora – słuchałem jego audycji na Kontestacji, uczestniczyłem w jego licznych prezentacjach (zawsze świetnie przygotowanych, popartych własnymi doświadczeniami), spotykałem się z Mariuszem aby omawiać najróżniejsze tematy inwestycyjne (jego wszechstronność jest zaskakująca) oraz jestem współinwestorem w prowadzonych przez niego projektach (stopa zwrotu poniżej 15%-20% jest nieakceptowalna). Dzięki Mariuszowi z laika staję się poważnym graczem przy stole i profesjonalnym inwestorem.

Artur Chętkowski

Prezes Zarządu VFUND Sp. z o.o

Książka autorstwa Damiana, jest niezwykle praktycznym poradnikiem w zakresie inwestycji i zarządzania nieruchomościami. Bardzo wartościowe rady autora, pozwalają w bardzo łatwy sposób przyswoić wszelkie niezbędne informacje, potrzebne do tego, aby rozpocząć działalność inwestorską i z sukcesem zarządzać zakupionymi lokalami. Polecam serdecznie.

Marcin Osman

Przedsiębiorca

Poradnik Damiana, to coś czego faktycznie nie znalazłem do dzisiaj na rynku. To rzeczowe instrukcje, sugestie… krok po kroku, co powinieneś zrobić na każdym z etapów inwestowania w nieruchomości. Dużo pomysłów i dobrych rad, szczególnie polecam dla początkujących. Zadbałem o to, aby każdy korzystający z moich warsztatów miał tę pozycję na własność.

Wojciech Orzechowski

Inwestor

Szkolenie bardzo owocne. Dużo przydatnych informacji które są bardzo przydatne dla poczatkujących. Bardzo miła atmosfera. Gorąco polecam.

Robert Faron

Inwestor

Dnia 08.08.2015, miałem przyjemność być uczestnikiem Szkolenia, którego prowadzącym był Damian Kleczewski. Tematyką szkolenia były nieruchomości , a dokładnie „Wolność finansowa dzięki mieszkaniom na wynajem”. Mimo wielkiego upału- 40 stopni Celcjusza na zewnątrz atmosfera była fenomenalna, a prowadzący wykazał się najwyższym poziomem profesjonalizmu poruszając wszystkie zaplanowane wcześneij tematy oraz dokładnie odpowiadając na każde zadane przez uczestników pytania. Z czystym sumieniem mogę polecić Szkolenia prowadzone przez Damiana dla każdego , gdyż wiedza przekazywana nam jest bardzo praktyczna i zarówno zaawansowany inwestor jak i początkujący znajdzie coś dla siebie. Uważam, że pieniądze zainwestowane w szkolenie zwrócą mi się bardzo szybko o ile już się nie zwróciły.

Krzysztof Zapolski

Inwestor

Chcesz wiedzieć więcej ?

Zobacz ile zarabiają nasi Absolwenci na swoich inwestychach.

Succes Stories