Ponad 10 letnie doświadczenie

Tylko praktyczne umiejętności.
Mariusz Matrejek

Mariusz Matrejek

Inwestor, mentor, inspirator
Inwestor na rynku nieruchomości z ponad 12-letnim doświadczeniem. Dawniej pracownik takich korporacji jak Microsoft, czy Atos. Aktualnie właściciel Aquarius Property Investments oraz twórca Klubu Inwestora – Global Investor Club.

Mariusz od zakończenia studiów aktywnie budował swój portfel inwestycji równolegle do etatu, by w końcu z tego ostatniego zrezygnować i zająć się wyłącznie inwestowaniem.

Od wielu lat inspiruje inwestorów do wzięcia marzeń w swoje ręce i szukania skutecznych rozwiązań pomnażania majątku. Jest autorem wielu artykułów o tematyce inwestowania w nieruchomości i inwestycji grupowych. Jest certyfikowanym kierownikiem projektów.

Prowadzi także audycję Klub Inwestora.

Ela Maśloch-Matrejek

Elżbieta Maśloch-Matrejek

Inwestor, manager
Inwestor na rynku nieruchomości. Doświadczenie zawodowe zbierała w międzynarodowych korporacjach, takich jak Jones Lang LaSalle, gdzie zajmowała się umowami najmu dla globalnych marek, wynajmujących niekiedy kilkaset lokali w każdym kraju.

Jest certyfikowanym kierownikiem projektów. Ukończyła studia z wyceny nieruchomości.

W Aquarius Property Investments zajmuje się zarządzaniem dostawcami i wykonawcami. Jej drobna postura jest tylko fasadą, a prawdziwa siła i stanowczość ujawnia się w trakcie negocjacji oraz realizacji założonych budżetów i harmonogramów.

Jest Prezesem Zarządu spółek celowych Group Housing Development i Polskie Rezydencje.

Aquarius Property Investments

Aquarius Property Investments

Inwestycje na rynku nieruchomości
Ela i Mariusz inwestują od 2004 roku, a od 2008 prowadzą Aquarius Property Investments. Przez ten czas współpracowali z grupą ponad 100 inwestorów i zarządzają ze swoim zespołem portfolio nieruchomości o wartości ponad 10 mln złotych.

W zakresie ich zainteresowań znalazły się grunty rolne, budowlane, domy, budynki wielorodzinne, a nawet większe projekty komercyjne. Mieszanka ich umiejętności, doświadczenia i podejścia stanowi esencję ich udanych inwestycji.

Każdy z omawianych przez nich przypadków okraszony jest historiami i dowcipami, które sami przeżyli i których sami doświadczyli. Omawiane inwestycje wsparte są rzeczywistą dokumentacją, dzięki której prowadzą nas za rękę przez praktyczne aspekty inwestowania w nieruchomości.

Global Investor Club

Global Investor Club

www.globalinvestorclub.pl
Zachęcamy Cię do członkostwa w najskuteczniejszej polskiej sieci inwestorów. Klub Inwestora, pozwoli Ci na zdobycie kontaktów, wiedzy i kapitału.

Będąc członkiem Klubu weźmiesz udział w wielu wycieczkach inwestycyjnych i spotkaniach, dzięki czemu poznasz setki inwestorów na rynku nieruchomości.

To właśnie kontakty, pozwolą Ci na rozwinięcie swojego biznesu w przyszłości.

 

Oparte na faktach

Zostań wolnym i spełnionym człowiekiem. Naucz się jak realizować swoje cele za pomocą inwestowania w nieruchomości. Czy będzie to bezpieczeństwo, wolność finansowa, czy pomnażanie majątku. „Droga do Bogactwa” to cykl edukacyjny, który powstał na bazie naszych 10-letnich doświadczeń w budowaniu swojego majątku z wykorzystaniem nieruchomości. Cykl zaplanowany jest tak, byś nauczył się planować swoją strategię inwestycyjną oraz ją zrealizował stając się wolnym finansowo inwestorem.

Ponadprzeciętne zyski

Inwestując w nieruchomości osiągaliśmy stopy zwrotu od 4,5% rocznie z najmu do ponad 300% z obrotu ziemią. W przeciwieństwie do innych form inwestowania, na nieruchomościach nigdy nie straciliśmy. Stało się tak dzięki dobremu przygotowaniu inwestycji. Nasze inwestycje dotyczą różnego typu nieruchomości, optymalnie wykorzystując możliwości podatkowe. Tych skutecznych metod budowania portfolio nauczysz się na naszych szkoleniach.

Zobacz na własne oczy

Drugi etap naszych szkoleń odbywa się bezpośrednio na terenie inwestycji, której dotyczy tematyka. Jeżeli mówimy o flipach, czy inwestowaniu w kamienice możesz od razu „dotknąć” inwestycji. Zobaczyć o czym mówimy i co Cię czeka. To samo, gdy opowiadamy o budowie domów, czy projektach inwestycji gruntowych. W trakcie szkoleń odwołujemy się do przypadków, wyliczeń, wyników i dokumentacji naszych własnych inwestycji, które pozwoliły osiągnąć nam wolność finansową.

Ostatnie wpisy na blogu

Zobacz o czym piszemy:

Inwestor – Wywiad #01 – Mariusz Matrejek

[embed]https://youtu.be/rE6Hj_ooWRc[/embed]   Pierwszy wywiad z cyklu "Inwestor na rynku nieruchomości"  przeprowadzony z Mariuszem Matrejkiem przez Pawła Albrechta. Z tego nagrania dowiesz się co Mariusz myśli na dane tematy: 0:10 Czym dla Ciebie jest...

Tornado kredytowe

Kredyt we frankach Kiedy w latach 2006-2008 ludzie masowo brali kredyty we franku zachęcani zewsząd ich opłacalnością i taniością nie przewidzieli tylko jednego … że frank może podwoić swój kurs. Raty rosły w szaleńczym tempie a wraz z nimi całe zadłużenie....

Chcesz wiedzieć więcej ?

Jeżeli masz pytania dotyczące inwestowania w nieruchomości, napisz do nas !

Napisz do nas